Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
18:00
IF Skjold Sæby
Skagen IK
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 88
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
IF Skjold Sæby
Hjallerup IF
M+40 A/B 11-mands 2 x 35 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
IF Skjold Sæby/Voersaa IF
Lundergård IU
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
IF Skjold Sæby
Hirtshals B
M+32 A 11-mands 2 x 35 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
IF Skjold Sæby
ØVI/TTB
U13 Piger C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
IF Skjold Sæby/Voersaa
Biersted/Nørhalne/Vadum
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 881
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
IF Skjold Sæby (2)
Klokkerholm IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
IF Skjold Sæby
AaB
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
IF Skjold Sæby
Brønderslev IF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 621
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
IF Skjold Sæby
Oversidder
U12 Piger B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
IF Skjold Sæby/Voersaa
TSV
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 881
|
|||||||||||||||||||
26. maj
19:00
Sæby IF Skjold
Dybvad/Hørby
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 98
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
SIV
Team Horne-Hirtshals
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
IF Skjold Sæby (1)
IF Skjold Sæby (2)
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
IF Skjold Sæby
Lundergård IU
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 88
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:10
Team Horne-Hirtshals
Hjørring IF
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:10
IF Skjold Sæby (2)
Poulstrup Vrejlev 81
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:50
Hjørring IF
SIV
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:50
Poulstrup Vrejlev 81
IF Skjold Sæby (1)
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
IF Skjold Sæby
Thise IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 265
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
IF Skjold Sæby
Skibsby-Højene IF
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
IF Skjold Sæby
Aalborg Chang
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
IF Skjold Sæby/Voersaa
Fjerritslev IF
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 881
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Skjold Sæby/Voersaa
Oversidder
U11 Piger C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 74
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
IF Skjold Sæby
FK Alliancen
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
IF Skjold Sæby
Team Horne Hirtshals
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 521
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
IF Skjold Sæby (1)
Hjørring IF (2)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
IF Skjold Sæby
Fortuna Hjørring
U13 Piger C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
IF Skjold Sæby
Frederikshavn fI
M+40 A/B 11-mands 2 x 35 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
IF Skjold Sæby
Aabybro IF (1)
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 265
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
IF Skjold Sæby/Voersaa IF
Skibsby-Højene IF
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
IF Skjold Sæby
Jerslev/Sterup IF
M+32 A 11-mands 2 x 35 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
IF Skjold Sæby
Bangsbo Freja
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 411
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
IF Skjold Sæby
Brønderslev IF
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 521
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
IF Skjold Sæby
Skibsby-Højene IF
U12 Piger B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Bangsbo Freja (1)
IF Skjold Sæby (1)
U9 Drenge B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:40
Skagen IK
Bangsbo Freja (1)
U9 Drenge B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
IF Skjold Sæby
Frederikshavn fI
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 651
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:20
IF Skjold Sæby (1)
Skagen IK
U9 Drenge B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
IF Skjold Sæby
Skibsby-Højene IF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 621
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
IF Skjold Sæby
DHF (2)
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 120
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
TSV
Skibsby-Højene IF
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 120
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:40
Skibsby-Højene IF
DHF (1)
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 120
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:40
Frederikshavn fI
TSV
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 120
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:30
DHF (2)
Frederikshavn fI
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 120
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:30
DHF (1)
IF Skjold Sæby
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 120
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
IF Skjold Sæby
Ingstrup Efterskoles IF (1)
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 411
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Sæby IF Skjold
Østervraa IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 98
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
IF Skjold Sæby
Team Horne-Hirtshals
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 88
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
IF Skjold Sæby/Voersaa
Gug B
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 881
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
IF Skjold Sæby
Frederikshavn fI
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
IF Skjold Sæby (1)
Bangsbo Freja
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
IF Skjold Sæby (2)
Frederikshavn fI (1)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
IF Skjold Sæby
Aalborg KFUM
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
16:00
IF Skjold Sæby
Flauenskjold IF
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Bangsbo Freja (2)
IF Skjold Sæby (2)
U9 Drenge B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Skjold Sæby/Voersaa IF
Skørping IF Frem
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:40
Skagen IK
Bangsbo Freja (2)
U9 Drenge B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:20
IF Skjold Sæby (2)
Skagen IK
U9 Drenge B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:30
Sæby IF Skjold
Try/Thorshøj B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 98
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
IF Skjold Sæby
Frederikshavn fI
M+40 A/B 11-mands 2 x 35 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
IF Skjold Sæby
Bangsbo Freja
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 265
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
IF Skjold Sæby
Tårs/Ugilt IF
M+32 A 11-mands 2 x 35 min. Træningskamp
|